Усунення дефектів за один сеанс

Усунути невеликий дефект зубного ряду за один сеанс без препарування сусідніх зубів

Відновлюємо відсутній зуб за один сеанс за допомогою сучасного методу: адгезивного (тобто «того, що прилипає») мостоподібного протезу.

Суть методу полягає в тому, що замість покривання зубів, поруч з дефектом опорними коронками для фіксації штучного зуба застосовуються мініатюрні, але досить міцні кріплення з скловолоконних ниток, армованих композитними смолами, для яких достатньо створення зовсім невеликих майданчиків в опорних зубах.

Так виглядає подібна робота в житті. Потрібно відзначити досить високу міцність і стабільність таких конструкцій. А можливість зберегти зуби «живими» робить їх методом вибору!

Адгезивні технології

  1. Відновлюємо відсутній зуб за один сеанс за допомогою сучасного методу: адгезивного (тобто «прилипають») мостоподібного протезу. Суть методу полягає в тому, що замість покривання зубів, поруч з дефектом опорними коронками для фіксації штучного зуба застосовуються мініатюрні, але досить міцні кріплення зі скловолоконних ниток, армованих композитними смолами, для яких достатньо створення зовсім невеликих майданчиків в опорних зубах.
  2. Ті ж скловолоконні технології ми застосовуємо для усунення рухливості зубів при парадонта. Шинування рухливих зубів при парадонта - обов'язкова умова досягнення стабілізації процесса. Лише так можна сподіватися на успіх у відновленні кісткової тканини і поліпшення природного фіксації зуба в щелепі.