Відновити зубні ряди – протезування

Втрата зуба для організму не проходить непомітно. Організм змушений компенсувати її доступними йому засобами:
• збільшуючи навантаження на інші зуби, що підвищує їх стираемость і зменшує ресурс несучих тканин (кістки і зв’язки зуба), що призводить до якнайшвидшого їх розхитування;
• намагаючись заповнити «пробіл» за рахунок зміщення сусідніх зубів в сторону дефекту (природа не терпить порожнечі, як відомо).
Виникаюча деформація зубного ряду тягне за собою вторинні (т.н.отраженние) деформації в скронево-нижньощелепного суглоба, забезпечує рухи нижньої щелепи. Ланцюгова реакція закінчується больовий м’язово-суглобової дисфункцією. Проявляється це обмеженням відкривання рота, болем у жувальних м’язах і т.д.
Ці проблеми вирішує своєчасне протезування.
Зубне протезування припускає різні способи кріплення протезів. Можна замовити міст, який фіксується на сусідніх зубах, можна виконати протез і закріпити його за допомогою імплантату – штучного кореня. Навіть незначні пошкодження зуба можна ліквідувати за допомогою сучасних технологій, які в стоматології відомі, як вкладки та вініри. Наша клініка здійснює високоякісне протезування зубів, з використанням найсучасніших та надійних матеріалів, ретельно продуманій конструкції і з у четом побажань клієнта.

Вкладки

Наука не стоїть на місці, вона постійно підносить нові відкриття, які допомагають вирішувати важкі завдання. Так, наприклад, великі ділянки для пломбування сьогодні закривають за допомогою вкладок і вінірів.
Чим такий спосіб відрізняється від простого пломбування?
Перш за все технікою виконання: вкладка, на відміну від пломби, виконується не лікарем у роті, а техніком на моделі щелепи з ураженим зубом. Модель виготовляється зі спеціального гіпсу за зліпком, зробленому лікарем з обробленого зуба. Ця відмінність визначає перші дві переваги даного методу, оскільки знімає залежність якості реставрацій від можливості висушити порожнину на час, необхідний лікаря для роботи над фотополімерної реставрацією-модель завжди суха! На моделі також немає проблем з доступом до порожнини-це стосується реставрацій зубів «мудрості».
Вкладка кріпиться за допомогою спеціального клею, хімічно зв’язує її з тканинами зуба. З чого ж виготовляються подібні вкладки? -Найчастіше, це композити або кераміка.
На місці амальгамових (металевих) пломб з’явилися керамічні, майже непомітні зовні вкладки

Приклад відновлення зуба вкладкою на гіпсовій моделі ( див.вище)
Переваги зубних вкладок:
1. Їх міцність значно вище міцності звичайних пломб, якщо мова йде про керамічної вкладці.
2. Якість прилягання у важкодоступних ділянках (зуби “мудрості”, поддесневие каріозні порожнини жувальних зубів) буде значно краще, ніж у пломб, а це – найкраща профілактика вторинного карієсу (тобто карієсу навколо пломби).
3. Естетика кераміки при будь-яких шкідливих звичках зберігається довше, ніж у композитів, завдяки її хімічної стабільності, т.е.цвет реставрації змінюватися не буде, навіть при вживанні кави, чаю та інших фарбувальних продуктів.
Треба відзначити, що, як і будь-яка інша технологія, вкладки мають свої нюанси застосування, тому приймати рішення про вибір конструкції необхідно спільно з лікарем.

Вініри

Клінічно зарекомендували себе одиничні реставрації з адгезивної (тобто клейовий) фіксацією
Після більш ніж 10-річного клінічного використання дану технологію можна на-звати надійною. До того ж при п’ятирічному періоді спостережень вона дає відсоток успіху, приклад ¬ но зіставний з металокерамічної реставрацією. Вініри – тоненькі порцелянові пластинки, які здатні відновити зовнішній шар зубів. Найчастіше застосовують для відновлення передніх зубів при їх руйнуванні або зміні кольору. Багатьом знайоме таке поняття, як «голлівудська усмішка», вона то і досягається за допомогою застосування вінірів.

Металокерамічні коронки і мостовидні протези

Найпоширеніший і випробуваний вид заповнення дефектів зубного ряду.
Популярність його пояснюється меншою вартістю відносно більш нового і дорогого протезування безметалловой керамікою при достатній естетичності роботи.

Наприклад, так виглядає робота, зроблена в нашій клініці:

Безметалеві коронки і мостовидні протези

Будь-які проблеми з зубами, будь-які пошкодження сьогодні відновлюються з такою швидкістю і функціональністю, яка допомагає чудово замаскувати всі наявні дефекти за допомогою безметалових коронок і мостовидних протезів.

Естетика
Пошкоджені зуби настільки вдало можна відновити, що вони нічим не відрізнятимуться від нормальних здорових зубів. Саме це якість протезування зубів так приваблює всіх бажаючих встановити свою посмішку. Як вдається фахівцям вирішувати подібні проблеми, залишається тільки здогадуватися, але такий матеріал, як кераміка сьогодні здатна творити справжні дива зуботехніки.
Переваги безметалова кераміки
Саме кераміка сьогодні дозволяє відновлювати втрату зубної емалі. Кераміка безпечна з точки зору алергічних реакцій, вона допомагає повернути Вам відчуття комфорту та естетики.

Сьогодні кераміка може мати безметалове вирішення. За допомогою безметалової кераміки наші фахівці можуть відновити зовнішній вигляд зуба і чудово передати будь-який колір зуба.
Зуб – складна частина організму. Він складається з декількох оболонок, які по-різному реагують на зовнішній світ. Здоровий зуб, який покритий міцною емаллю, частково пропускає його, де він відбивається від внутрішнього шару. Сама емаль має складний колір, прозорий і молочний одночасно. Відновити його складно, але можливо за допомогою безметалова кераміки.
Трохи раніше кераміка виконувалася на основі металу. Він не дозволяв світлу проникати всередину до другого шару. Зуб при цьому сильно відрізнявся від своїх побратимів, бачилася його штучна природа. Якщо пацієнт бажає, щоб всі зуби в його щелепи не відрізнялися один від одного, то стоматолог запропонує йому безметалеву кераміку. Відрізнити зуб з безметалової кераміки від справжнього практично неможливо. Цьому сприяє властивість безметалової кераміки пропускати світло на певну глибину, який досягає зубних тканин і відбивається від них.

І це не єдина позитивна якість безметалової кераміки. Відсутність металевого каркасу стало причиною того, що розмежувальна смуга між яснами і коронкою, яку часто видно при інших видах коронок, відсутня.
Важлива перевага безметалової кераміки полягає в тому, що вона може ідеально лягти на межі пошкодженого зуба.
Це допоможе уникнути проблем з прикусом і швидко повернутися до нормального раціону харчування. До цих пір безметалова кераміка не показувала жодних алергічних реакцій. Вона не викликає навіть подразнення ясен.

Мостовидні протези (безметалова кераміка)

Безметалова кераміка використовується і для виготовлення мостових протезів. Протезування зубів допомагає відновити ряд втрачених зубів за допомогою таких споруд, які кріпляться за рахунок коронок на сусідні зуби. Зрозуміло, що таке лікування та протезування зубів, можливе лише за наявності опорних зубів, на які може кріпитися міст. Така конструкція допомагає повністю відновити втрачений ряд зубів.

Естетика безметалової (ліворуч) та металової (праворуч) кераміки в промені світла

 

 

 

Мостоподібний протез на основі діоксиду цирконію