Пора до нас приходити, якщо…

Не можна терпіти зубний біль, або постійно ковтати таблетки, потрібно одразу звернутись до лікаря
  • зуб раптом розболівся – ніякі анальгетики не вирішать проблему радикально та назавжди. Важливо негайно звернутись до стоматолога, оскільки цей біль може бути лише початком проблем під назвою «каріес», «пульпіт», «періодонтит», а також інших захворювань: починаючи з запалення міжзубного сосочка від травми, спричиненою їжею, що забилась між зубами і закінчуючи парадонтитом, що призводить до втрати зубів.
  • кровоточать ясна – не чекайте, коли почнуть хитатись зуби, краще своєчасно пригасити запальний процесс лікувальними заходами (професійна чистка зубів, медикаметозне підтримуюче лікування)
  • зуби вже хитаються, не чекайте, коли прийде час їх виплюнути, ми ще зможемо Вам допомогти, якщо хоча б половина кореня ще знаходиться у щелепі
  • зуби «обросли» зубним каменем та з‘явився неприємний запах з рота- це не тільки естетична і морально-етична проблема, це медична проблема під  назвою «парадонтит», яка призводить до втрати зубів.
  • виникають труднощі жувати через нестачу зубів, ці проблеми треба вирішувати якомога швидше, інакше організм вирішить це питання за рахунок інших органів: суглоба, який з‘єднує нижню щелепу з скроневою кісткою, або інших зубів, які почнуть рухатись на звільнене місце, швидше зтиратись та розхитуватись від перенавантажень.
  • виникає біль у скронях, втома жувальних м‘язів – дуже ймовірно, що справа в зубах, точніше, в їх зміненій формі та висоті, а то і кількості. Візит до стоматолога просто необхідний.
  • вже немає змоги користуватись старим протезом, приходьте – можливо його треба адаптувати (підправити під змінені умови в роті) або повністю переробити. Не можна терпіти біль та вимушене положення щелепи, це призводить до хвороб скронево-нижньощелепного суглобу, а хронічна травма може призвести до новоутворень.
  • незабаром яскрава подія: весілля, закордонна подорож або просто доленосна зустріч, а посмішка не сяє білизною і просто хочеться відчувати себе впевнено, посміхаючись – приходьте відновимо білизну зубам.
  • щось у роті заважає посміхатись і Ви вимушені постійно стримуватись зайвий раз відкривати рота перед людьми – приходьте, допоможемо повернути Вам невимушений прояв радості.