НАША КЛІНІКА

Наша клініка з’явилася в 2005 році. Основний напрямок діяльності клініки – лікування зубів, вирівнювання і протезування. Особливий акцент робиться на повне відновлення жувальної функції зубощелепного апарату та естетики з максимальним збереженням Ваших зубів, шляхом реставрацій фотополімерними матеріалами, протезування знімними і незнімними конструкціями. Проводимо ортодонтичну підготовку, відбілювання зубів. При необхідності надаємо і швидку стоматологічну допомогу.

У своїй практиці ми хотіли зробити кращі умови для лікування наших пацієнтів за доступними цінами. Велика кількість наших постійних клієнтів доводить, що нам це вдалося! Зараз наполегливо працюємо над впровадженням нових сучасних технологій, зробити їх доступними для наших пацієнтів. Постійно з’являються все нові технологічні підходи до лікування, нове обладнання. Фахівці клініки підвищують рівень професіоналізму, відвідують курси в Україні та за кордоном, а пацієнтам не соромно показати нашу роботу іншим стоматологам. Є досить багато позитивних відгуків на рахунок наших робіт з-за кордону.

У лікуванні завжди враховуємо естетичні побажання, медичні показання і фінансові можливості пацієнтів – пропонуємо вибір методів лікування в залежності від ваших пріоритетів. Незмінним залишається найкраще співвідношення ціна / якість.

ЯК ПІШКИ ДІЙТИ ВІД МЕТРО ДО ДЕНТАЛ СТУДІО

ВІД МЕТРО “ЗОЛОТІ ВОРОТА” по вул. Ярославів Вал потрібно йти прямо до вул. Бульварно-Кудрявська (Воровського) де повернути ліворуч, дійти до кінця інституту травматології та перед будинком 33 знову повернути ліворуч. (Довжина маршруту приблизно півтора кілометра)

ВІД МЕТРО “УНІВЕРСИТЕТ” пройти по бульвару Шевченка, в сторону площі Перемоги і повернути на вулицю Михайла Коцюбинського, далі йдемо весь час прямо: перетинаємо вулицю Богдана Хмельницького, потім вулицю Олеся Гончара після потрапляємо на Чеховський провулок який упирається в вул. Бульварно-Кудрявську де потрібно повернути ліворуч і пройшовши вздовж інституту травматології знову повернути ліворуч перед будинком 33. (Довжина маршруту півтора кілометра)

Потрапивши у двір будинку 33 ви одразу впираєтесь в будинок 29Б, пройшовши вздовж нього потрібно повернути ліворуч під шлагбаум і якщо пройти метрів 15 вздовж припаркованих авто, ви потрапляєте до будинку 29Е.