Вирівняти Ваш прикус

Посмішка прокладає мости у відносинах між людьми. Особливо легко і приємно посміхатися, коли у Вас рівні білі зуби. А ось вирівнюванням зубів і виправленням прикусу займається ортодонтія. Якщо підійти з медичної точки зору до питання рівних зубів, то слід зазначити, що правильне співвідношення між зубами та зубними рядами-запорука правильної функції жування і мінімального зносу самих зубів і тканин пародонту, це можливість хорошого очищення зубів, що також знижує ризик розвитку захворювань пародонту.
Способи вирівнювання зубів бувають різні-як знімні, так і стаціонарні.

Знімні:
– пластинки;
– капи (елайнери);
– еластопозіціонери;
– трейнери.

Незнімні:
– лінгвальні системи
– брекет системи

  • різноманітна незнімна апаратура, що застосовуеться окремо або в поєднанні з брекетами

 

Брекет – це незнімний елемент, зафіксований на зубах, до кожного зуба він підбирається індивідуально, щоб у точності передавати силу ортодонтичної дуги.

Виправлення прикусу безболісно, ​​брекет система – не чинить впливу на емаль зуба, але вимагає часу і терпіння, яке обов’язково покаже відмінний результат.
Лінгвальна брекет-система має принципову відмінність від інших брекетів – її невидимість для оточуючих. Такі системи якісно коректують складні порушення прикусу, які проблематично виправляються іншими методами.
Також дуже популярні серед пацієнтів сапфірові брекети. Дана система виготовляється з чистого сапфіру і відрізняється високою прозорістю.

Cапфірові брекети дуже естетичні і непомітні. 
За даними статистики в США більше 70% дітей і дорослих лікувалися в ортодонта. Навіть знаменитості носять брекет – системи.
Наприклад, керамічну брекет – систему встановив собі Том Круз. Під час відвідин разом з сином ортодонта, у нього помітили асиметрію середньої лінії різців. В інтерв’ю актор розповів, що соромився своєї усмішки, тому почав лікування в 40 років.
Актор Денні Гловер у віці 62 років встановив собі брекети, ще раз доводячи, що брекет – системи можуть носити не тільки діти.

Елайнери

Елайнери працюють аналогічно пластинкам, але є більш непомітним і зручним способом вирівнювання зубів.

Нова технологія вирівнювання зубів за допомогою прозорих капп поєднує в собі класику ортодонтії та новітні технології. Прозора каппа складається з щільно прилеглих ковпачків для кожного зуба і допомагає провести вирівнювання зубів без брекетів. У кожному з чохольчик за допомогою комп’ютера закладено рух, який з часом призводить до зміни форми зубного ряду.
Переваги використання капп для вирівнювання зубів:

  • зручність,
  • непомітність,
  • відсутність складнощів з гігієною порожнини рота,
  • можливість непостійного носіння.

Знімна апаратура 

 

 

 

 

 

 

Ортодонтичні пластинки – пристрої непостійного носіння. Однією з головних переваг цього апарата є той факт, що пластинки можна періодично знімати або носити тільки вночі.

Пластинки можуть виконувати різні функції:

  • запобігати зсуву зубів,
  • змінювати ширину піднебіння,
  • коригувати форми щелепних кісток.

Функціональність пластинок досить обмежена. Вони тільки утримують зуби в необхідному положенні, але не рухають їх як брекети, тому їх потрібно використовувати в дитячому віці, поки процес формування щелеп ще не завершений.

В кінці вирівнювання зубів результат має бути обов*язково зафіксований – для цього використовують Ретейнери